UWODZENIE, FLIRT I PODRYW *** METODY I TECHNIKI *** PORADY I WSKAZÓWKI *** WSZYSTKO O PUA Witaj na moim blogu. Moją pasją są piękne kobiety. Uwielbiam je poznawać, rozmawiać z nimi, uwodzić je i dostarczać im pozytywnych emocji oraz rozkoszy. Mówią na mnie Elvis. Tak jak król rock n rolla, jestem artystą. Artystą podrywu. Bo uwodzenie jest najpiękniejszą sztuką. Tu zapoznasz się z moimi dziełami. Zapraszam na mój recital. UWAGA! Blog zawiera treści przeznaczone tylko dla osob pełnoletnich!
Mój profil- Elvis PUA

Utwórz swoją wizytówkę
Chcesz więcej? Szukasz najlepszych metod i technik uwodzenia, artykułów, dyskusji i field raportów? Wszystko dla prawdziwego artysty podrywu znajdziesz na moim forum: uwodzeniekobiet.fora.pl Najlepsze forum o uwodzeniu w Polsce- ponad 170.000 postów, ponad 20.000 użytkowników. Elvis zaprasza!

web stats stat24.com
Visit international version of my blog (in English) elvispua.blogspot.com

Podoba się Tobie mój blog? Daj Twojego plusa (albo minusa ;-)), zagłosuj w rankingach najlepszych blogow:
-Betonblog: kliknij tutaj

blogiRanking i toplista blogów i stron Sblogi.pl - ranking blogów - toplista blogow
Ranking Witryn Internetowych
Blog > Komentarze do wpisu
Pierwsza randka- gdzie zaprosić dziewczynę

Na forum pojawił się temat, gdzie zapraszać dziewczyny na pierwszą randkę. Poniżej kilka moich uwag w tej kwestii:

Gdzie je zapraszać? Możliwości są nieograniczone i zależa od tego, jakiego rezultatu oczekujesz: spacer po parku, cicha kawiarnia lub herbaciarnia (jeśli czujesz, że musisz popracować nad comfortem, żeby ją lepiej poznać), głosny klub (jesli chcesz dostarczyc jej dużo pozytywnej energii, pobawić się z social proofem), kręgielnia, fitness club (ścianka, siłownia), zoo, basen, itp. Nie musi to być żadne oryginalne miejsce- ważne jest, żeby to było miejsce, gdzie się czujesz dobrze i pewnie i gdzie ona również będzie czuła się dobrze. Powiem Wam tylko, gdzie NIE zapraszać- nie zapraszaj jej w miejsca, które będą sprawiały wrażenie, że starasz się zbyt bardzo wywrzeć na niej wrażenie, czyli np. drogie, ekskluzywne restauracje.

Kolejna kwestia- raczej nie używajcie w stosunku do nowopoznanych kobiet słowa "randka". Lepiej brzmi "spotkanie". Mówiąc "randka" robisz jej nadzieję na coś więcej- a przecież jeszcze jej nie znasz, nie wiesz, czy jest warta tego, żeby ją zapraszać na "randki". Poza tym, niektóre kobiety- z podobnych względow- reagują alergicznie na słowo randka: myślą sobie, że Ty już wiążesz z nimi jakieś plany.

Pojawiło się też zagadnienie, czy można zaprosić dziewczynę do domu na pierwsze spotkanie, czy to nie jest za wcześnie. Na nic nigdy nie jest za wcześnie ani za późno. Przeciętny facet patrzy na spotkania z kobietą tak: kino->restauracja->łóżko. Ale Wy chcecie być PUA !(tzn. chyba chcecie? poprawcie mnie, jeśli się mylę ;-)) Artysta podrywu nigdy nie powie, że pierwsze spotkanie nie moze być w domu. My nie trzymamy się reguł uwodzenia, my je tworzymy ;-). Jeśli masz na to ochotę, zaproś ją do domu na pierwszym spotkaniu! "Show'em that you have balls!" ;-) [napisałbym jeszcze, że są pewne sprytne techniki, jak zaprosić kobietę do domu na pierwszym spotkaniu i ze kiedyś muszę umieścić o tym artykuł, ale nie napiszę tego, bo znów ktoś mi zarzuci, że piszę same "obiecanki" i gram "w kotka i myszkę" ;-) ]

Jeszcze jedno- nie przekładajcie zbyt wielkiej wagi do "pierwszego spotkania" (czyli, jeśli wolicie "pierwszej randki"). Spotkanie, jak każde inne. Jeśli będziesz zbyt wiele o tym myślał, będziesz nerwowy i zestresowany, a przez to spotkanie z pewnoscią się nie uda. Bądź wyluzowany i spontaniczny, a sam przekonasz się, że to nie Ty będziesz teraz zabiegał o kolejne spotkanie, tylko one będą Ciebie o to prosiły!

Pozdrawiam,
Elvis

wtorek, 23 stycznia 2007, uwodzenie

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: