UWODZENIE, FLIRT I PODRYW *** METODY I TECHNIKI *** PORADY I WSKAZÓWKI *** WSZYSTKO O PUA Witaj na moim blogu. Moją pasją są piękne kobiety. Uwielbiam je poznawać, rozmawiać z nimi, uwodzić je i dostarczać im pozytywnych emocji oraz rozkoszy. Mówią na mnie Elvis. Tak jak król rock n rolla, jestem artystą. Artystą podrywu. Bo uwodzenie jest najpiękniejszą sztuką. Tu zapoznasz się z moimi dziełami. Zapraszam na mój recital. UWAGA! Blog zawiera treści przeznaczone tylko dla osob pełnoletnich!
Mój profil- Elvis PUA

Utwórz swoją wizytówkę
Chcesz więcej? Szukasz najlepszych metod i technik uwodzenia, artykułów, dyskusji i field raportów? Wszystko dla prawdziwego artysty podrywu znajdziesz na moim forum: uwodzeniekobiet.fora.pl Najlepsze forum o uwodzeniu w Polsce- ponad 170.000 postów, ponad 20.000 użytkowników. Elvis zaprasza!

web stats stat24.com
Visit international version of my blog (in English) elvispua.blogspot.com

Podoba się Tobie mój blog? Daj Twojego plusa (albo minusa ;-)), zagłosuj w rankingach najlepszych blogow:
-Betonblog: kliknij tutaj

blogiRanking i toplista blogów i stron Sblogi.pl - ranking blogów - toplista blogow
Ranking Witryn Internetowych
Blog > Komentarze do wpisu
Jak poderwać sąsiadkę lub koleżankę, czyli osobne forum dla beginnerów

Ostatnio, w związku z coraz większą ilością wypowiedzi, zrobił się na forum maly bałagan- pojawiło się dużo tego, czego bardzo chciałem uniknąc na forum, czyli próśb osób niezwiązanych z tematyką PUA o pomoc w poderwaniu koleżanki/przyjaciółki/sąsiadki. Jednak ponieważ ciężko tego uniknąć tak zupełnie (wielu PUA rozpoczyna od AFCowego poderwania koleżanki, o której marzyli od kilku lat, a później, gdy zauważą, jakie to łatwe, zaczynają zagłębiać się w tematykę PUA), dlatego otworzyłem odrębną strefę na forum- z pytaniami beginnerów. Jeśłi jesteś początkujący, nie masz specjalnego pojęcia o PUA, a chcesz tylko poprosić o jakąś poradę, mamy dla Ciebie nowe forum, gdzie możesz zadawać pytania i pisać o swoich problemach. Forum Ogólne w Strefie PUA już nie będzie miejscem na zamieszczanie tego typu postów- tam proszę zamieszczać tylko tematy związane z tematyką PUA, więc jeśli masz pytania w rodzaju "jak poderwać sąsiadkę lub koleżankę z klasy?", to zapraszamy tna forum "Pytania & problemy" w strefie Beginner. Jeśli jednak ktoś chce wiedzieć więcej na temat uwodzenia- zapraszam do Strefy PUA na forum.

Pozdrawiam,
Elvis

czwartek, 01 marca 2007, uwodzenie

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: