UWODZENIE, FLIRT I PODRYW *** METODY I TECHNIKI *** PORADY I WSKAZÓWKI *** WSZYSTKO O PUA Witaj na moim blogu. Moją pasją są piękne kobiety. Uwielbiam je poznawać, rozmawiać z nimi, uwodzić je i dostarczać im pozytywnych emocji oraz rozkoszy. Mówią na mnie Elvis. Tak jak król rock n rolla, jestem artystą. Artystą podrywu. Bo uwodzenie jest najpiękniejszą sztuką. Tu zapoznasz się z moimi dziełami. Zapraszam na mój recital. UWAGA! Blog zawiera treści przeznaczone tylko dla osob pełnoletnich!
Mój profil- Elvis PUA

Utwórz swoją wizytówkę
Chcesz więcej? Szukasz najlepszych metod i technik uwodzenia, artykułów, dyskusji i field raportów? Wszystko dla prawdziwego artysty podrywu znajdziesz na moim forum: uwodzeniekobiet.fora.pl Najlepsze forum o uwodzeniu w Polsce- ponad 170.000 postów, ponad 20.000 użytkowników. Elvis zaprasza!

web stats stat24.com
Visit international version of my blog (in English) elvispua.blogspot.com

Podoba się Tobie mój blog? Daj Twojego plusa (albo minusa ;-)), zagłosuj w rankingach najlepszych blogow:
-Betonblog: kliknij tutaj

blogiRanking i toplista blogów i stron Sblogi.pl - ranking blogów - toplista blogow
Ranking Witryn Internetowych
Blog > Komentarze do wpisu
Seduce, czyli jak wzbudzić pożądanie w kobiecie

Dziś zapowiadany artykuł wstępny nt. fazy Seduce. Zapraszam do lektury i komentowania:

3A: SEDUCE
by Elvis

Wstęp
W etapie Seduce uwodziciel wzbudza w kobiecie pożądanie, kojarząc je jednocześnie ze swoją osobą. Ważne jest, aby zbudować wcześniej odpowiednio wysoki poziom Attraction i Comfort- im lepiej działasz w tych etapach, tym łatwiej będzie Tobie działać w Seduce. Warto dodać, że nie zawsze podczas podrywu trzeba stosować metody opisane w tym etapie, np. gdy spotykasz nową dziewczynę po raz pierwszy w klubie i chcesz wziąć jej numer telefonu, nie ma porzeby wzbudzania silnego pożądania- zostaw to lepiej na później ;-). Wielu początkujących PUA (szczególnie tych, którzy poznali metody oparte na NLP- SpeedSeduction,NLS) popełniają ten błąd, że od samego początku starają się wzbudzić w dziewczynie pożądanie, pomijając całkiem zainteresowanie czy rapport. Czasem taka metoda da efekty, częściej jednak- nie.

Jest kilka istotnych kwestii dotyczących seduce, o których należy wiedzieć. Artykuły na ich temat będą pojawiały się sukcesywnie na moim blogu i/lub forum:

1. Uwodzicielska moc słów -czyli patterny i inne techniki NLP
 w tej części, m.in.:
 -patterny: definicja, elementy składowe i funkcje
 -przykłady patternów
 -jak tworzyć własne patterny

2. Uwodzicielska moc dotyku -eskalacja kino

3. Sexuality Projecting -czyli "I'm too sexy" ;-)

Pozdrawiam,
Elvis

środa, 11 kwietnia 2007, uwodzenie

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: