UWODZENIE, FLIRT I PODRYW *** METODY I TECHNIKI *** PORADY I WSKAZÓWKI *** WSZYSTKO O PUA Witaj na moim blogu. Moją pasją są piękne kobiety. Uwielbiam je poznawać, rozmawiać z nimi, uwodzić je i dostarczać im pozytywnych emocji oraz rozkoszy. Mówią na mnie Elvis. Tak jak król rock n rolla, jestem artystą. Artystą podrywu. Bo uwodzenie jest najpiękniejszą sztuką. Tu zapoznasz się z moimi dziełami. Zapraszam na mój recital. UWAGA! Blog zawiera treści przeznaczone tylko dla osob pełnoletnich!
Mój profil- Elvis PUA

Utwórz swoją wizytówkę
Chcesz więcej? Szukasz najlepszych metod i technik uwodzenia, artykułów, dyskusji i field raportów? Wszystko dla prawdziwego artysty podrywu znajdziesz na moim forum: uwodzeniekobiet.fora.pl Najlepsze forum o uwodzeniu w Polsce- ponad 170.000 postów, ponad 20.000 użytkowników. Elvis zaprasza!

web stats stat24.com
Visit international version of my blog (in English) elvispua.blogspot.com

Podoba się Tobie mój blog? Daj Twojego plusa (albo minusa ;-)), zagłosuj w rankingach najlepszych blogow:
-Betonblog: kliknij tutaj

blogiRanking i toplista blogów i stron Sblogi.pl - ranking blogów - toplista blogow
Ranking Witryn Internetowych
Blog > Komentarze do wpisu
Big Brother -podrywanie

Big Brother 4.1 wprawdzie już się skończył, ale akurat dziś przypadkowo znalazłem na "jutubie" fragmenty odcinka, w którym starsi mieszkańcy (Zosia i Marian) uczyli młodszych sztuki uwodzenia. Taka ciekawostka- obejrzyjcie dla relaksu, a nie we celach edukacyjnych ;-).

Marian uczy uwodzenia chłopaków:

Zosia uczy dziewczyny:

W dalszej części programu zadania się odwórciły- młodzi uczestnicy mieli nauczyć 75-letniego Mariana, jak obecnie podrywa się dziewczyny. Ich "wysiłki" najlepiej skomentował sam Marian: powiedział pozniej w "pokoju zwierzeń" coś w stylu: "Nie chciałem im robić przykrości, więc wysłuchałem tego, co opowiadali, ale szczerze mówiąc, to ich metody są bardzo staroświeckie, sam przeżyłem o wiele ciekawsze przygody :-)"

Swoją drogą, ciekawe, jak poradziłby sobie dobry PUA w programie typu reality show?

Pozdrawiam,
Elvis

środa, 19 grudnia 2007, uwodzenie

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: